TOP 10 LISTA WESELNYCH ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH
– ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU –
Z początkiem roku 2016 Telewizja Internetowa Rzeszów na Żywo startuje w nowej szacie graficznej i z całodobową ramówką programową. Jednym ze stałych elementów ramówki będzie Top Lista Weselnych Zespołów Muzycznych prezentująca 10 utworów muzycznych.
Szczegóły programu:
Każdy zespół będzie mógł zgłosić trzy wideoclipy, które będą emitowane codziennie po godzinie 20:00 w telewizji Rzeszów Na Żywo i na stronach wszystkich partnerów medialnych Grupy Medialnej. Koszt emisji trzech wideoclipów to 100 zł miesięcznie. Dodatkowo zespół spośród trzech wideoclipów będzie mógł wybrać jeden, który trafi to programu TOP 10. To dodatkowa forma promocji zespołu. Program TOP 10 będzie emitowany w każdy czwartek o godzinie 20:00 w telewizji Rzeszów Na Żywo i na stronach wszystkich partnerów medialnych Grupy Medialnej Na Żywo. Będzie istniała również możliwość zaproszenia wybranego zespołu do wydania Top Listy dająca możliwość przeprowadzenia wywiadu i szerszego zapoznania się publiczności z zespołem – koszt 300 zł za wywiad. Program poprowadzą liderzy rzeszowskich zespołów muzycznych – Mariola Niziołek i Michał Stelmach. Program będzie bardzo intensywnie promowany w ramach cotygodniowych kampanii na antenie Radia Eska i Wawa.
Transmisja:
Program będą również transmitować telewizje należące do Grupy Medialnej Na Żywo, tj.:
Podkarpacka TV – Przemyśl
Mój Rzeszów
Twoja TV – Jarosław, Przeworsk
Lubaczów TV
Łańcut TV
Kluczowa TV – Łańcut
iTV WISŁA – Tarnobrzeg i Sandomierz
Gorlice TV – Gorlice
Tarnowska TV – Tarnów Bochnia Brzesko i Dąbrowa

Sprostowanie do poprzedniej koncepcji programu:
Pierwotna forma programu zakładała głosowanie sms-owo na najlepsze wideoclipy przez widzów. Nie chcemy spowodować jakiejkolwiek rywalizacji pomiędzy zespołami i z opinii widzów i zespołów wcześniejsza forma mogłaby skrzywdzić niektóre zespoły. Chcemy, aby program był równy dla wszystkich uczestników i przejął formę prawdziwej promocji, a nie rywalizacji. Zmieniliśmy również formę programu z transmitowanego „na żywo” na „nagrywany”. Ograniczyliśmy też ilość wideoclipów z 30 na 10. Z opinii środowiskowej nowa koncepcja programu będzie cieszyć się większym zainteresowaniem uczestników i stanie się równie atrakcyjna dla odbiorców.

Kontakt:
czyzstudio@op.pl, 730 059 940