TELEWIZJA RZESZÓW NA ŻYWO i PODKARPACKI PORTAL ŚLUBNY OCZEPINY24 ZAPRASZAJĄ NA PIERWSZĄ NA PODKARPACIU „GALĘ BRANŻY WESELNEJ 2016”.
Decyzją kapituły Gali zostało nominowanych dziesięć Firm z całego Podkarpacia, w każdej z dwunastu kategorii. Firmy z branży weselnej będą ubiegać się o tytuł Firma Roku 2016, który będzie nadawany firmie z największą liczbą głosów, w następujących kategoriach: sala weselna, restauracja z klimatem, zespół muzyczny, DJ, moda ślubna, jubiler, cukiernia, dekoracje, filmowanie, fotografia, fryzjerstwo i kosmetyka, usługi specjalne.
20 marca 2016 r. na stronach organizatorów została oficjalnie opublikowana lista Firm, które przyjęły nominację i wezmą udział w Gali. Każdej Firmie został nadany numer sms. Głosowanie trwać będzie od 21 marca do 4 listopada. Koszt jednego sms-a wysłanego z sieci polskich operatorów będzie wynosił 2.46 z VAT. Regulamin jest umieszczony na www.rzeszownazywo.pl oraz oczepiny24.pl. Wyniki głosowania ogłoszone będą podczas Gali. Publicznie wyczytana i zaproszona do odebrania statuetki zostanie Firma, która zdobędzie najwięcej głosów w danej kategorii. Procedura ma zastosowanie w każdej z dwunastu kategorii. Nazwy Firm, które liczba głosów uplasuje na pozycjach 2-10 nie będą podawane do publicznej wiadomości. 
Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo przez dwanaście portali telewizyjnych, podkarpacki portal ślubny oczepiny24.pl oraz w sieciach kablowych Podkarpacia i Małopolski. Dodatkowo foto-relacja oraz materiały wideo z wydarzenia będą zamieszczone po Gali na portalach, które obejmą patronat medialny nad imprezą. Tym samym Firma biorąca udział w wydarzeniu wyraża zgodę na publikację materiałów foto-wideo z Gali, w mediach wybranych przez organizatora.
Gala odbędzie się 18 listopada 2016 r. w pięciogwiazdkowym Hotelu Bristol Tradition & Luxury w Rzeszowie. Gwiazdą wieczoru będzie utalentowany duet: Piotr Kulbicki & Agata Świerczewska, czyli popularna grupa „VOCART”, co roku wykonująca ponad 100 koncertów w całej Polsce. VOCART po części oficjalnej oraz kolacji, zapewni muzykę do tańca na najwyższym poziomie. 
Główny patronat medialny nad imprezą obejmie Magazyn Imperium Kobietoraz Portal planetakobiet.com.pl, których wydawcą jest I.D. Media Agencja Wydawniczo-Promocyjna
Wszelkie dodatkowe informacje możecie Państwo uzyskać pod numerami telefonów:
Jaromir Czyż tel. 606 977 401
Arkadiusz Habrat tel. 506 142 302

LISTA FIRM NOMINOWANYCH – KLIKNIJ TUTAJ

NAGRODY ORAZ REGULAMIN – KLIKNIJ TUTAJ

INFORMACJA DLA MEDIÓW – KLIKNIJ TUTAJ

INFORMACJA DLA SPOSNORÓW – KLIKNIJ TUTAJ