Z początkiem roku 2016 Telewizja Internetowa Rzeszów Na Żywo należąca do Grupy Medialnej Info startuje w nowej szacie graficznej i z całodobową ramówką programową. Jednym ze stałych elementów ramówki będzie cotygodniowy program „Weselny Expert – czyli wszystko o organizacji ślubu i wesela”, do którego już teraz zapraszamy.
Szczegóły programu:
„Weselny Expert” będzie prezentował i promował zarazem branżę weselną i okołoweselną z województw Podkarpackiego, Małopolskiego, Świętokrzyskiego i Lubelskiego. Zaprezentujemy w nim m.in. modę ślubną, sale weselne, biżuterię oraz wszystko to, co sprawi, że organizacja ślubu i przyjęcia weselnego będzie dla Młodych Par łatwiejsza, a jeden z najważniejszych dni w życiu przyszłych małżonków po prostu udany. Program poprowadzi Arkadiusz Habrat, lider zespołu muzycznego HIT SANOK oraz współwłaściciel portalu OCZEPINY 24
Premierowy odcinek programu będzie emitowany w każdy piątek o godzinie 20:00, w telewizjach Grupy Medialnej Info, tj.:
Podkarpacka TV – Przemyśl
Mój Rzeszów
Twoja TV – Jarosław, Przeworsk
Lubaczów TV
Łańcut TV
Kluczowa TV – Łańcut
Rzeszów Na Żywo – Rzeszów
iTV WISŁA – Tarnobrzeg i Sandomierz
Gorlice TV – Gorlice
Tarnowska TV – Tarnów Bochnia Brzesko i Dąbrowa
TV Obiektyw – Jasło, Krosno, Sanok, Lesko

Każdy premierowy odcinek będzie dodatkowo reklamowany w radiu Eska i Wawa (całodzienna, cogodzinna reklama radiowa, użycie nazwy Państwa marki w reklamie radiowej). Zwiastun programu będzie również emitowany w cogodzinnych blokach reklamowych we wszystkich powyższych telewizjach – wszystko po to, aby program z Państwa udziałem miał jak największą oglądalność. Po premierze programu będą miały również miejsce wejścia powtórkowe w okresie dwóch tygodni od premierowej emisji. Państwo również otrzymacie materiał wideo wraz z prawem autorskim do własnego wykorzystywania na dowolnym polu eksploatacji.
Każda firma biorąca udział w programie zostanie bez dodatkowych opłat dopisana do bazy firm na Podkarpackim Portalu Ślubnym oczepiny24.pl z oznaczeniem TOP FIRMA oraz będzie miała możliwość zamieszczenia artykułu sponsorowanego na główną stronę portalu. Wpis będzie aktywny do końca roku kalendarzowego, w którym nagrywany był program.
Koszty udziału w programie:
– Nagranie jednego, 30-minutowego odcinka – 3000 PLN netto (1 dzień realizacji)
– Nagranie jednego, 15-minutowego odcinka- 2000 PLN netto (1 dzień realizacji)
W cenach nagrania zawarty jest wpis do bazy firm na portalu Oczepiny24 o wartości 300 PLN oraz reklama w radiu Eska i Wawa o wartości 300 PLN.
Kontakt: Jaromir Czyż – kontakt@rzeszownazywo.pl, tel. 606 977 401